Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

New Street Station „zablokowana” z powodu bójki, w wyniku której mężczyzna stracił przytomność

Pasażerowie Birmingham New Street opowiadali o dramacie związanym z „zablokowaniem” stacji wczorajszego wieczoru, co spowodowało, że nie mogli przejść przez barierki.

Policja później poinformowała, że ​​„zablokowanie” stacji New Street Station w Birmingham było spowodowane bójką w pociągu, w wyniku której mężczyzna stracił przytomność.

W związku z tym incydentem aresztowano dwie osoby.


Brytyjska policja transportowa powiedziała, że ​​zostali wezwani po zgłoszeniu bójki na pokładzie pociągu jadącego z Manchesteru Piccadilly do Reading.

Funkcjonariusze przybyli do pociągu na New Street tuż przed 17:00 w środę, 18 maja.

Zobacz też:


Zastali nieprzytomnego mężczyznę i karetką zabrano go do szpitala, a policja wszczęła dochodzenie.

Dwóch mężczyzn — w wieku 34 i 36 lat — zostało aresztowanych pod zarzutem popełnienia ciężkiego uszkodzenia ciała.


Brytyjska policja transportowa poinformowała w oświadczeniu: „Tuż przed 17:00 tego wieczoru funkcjonariusze zostali wezwani po zgłoszeniu bójki na pokładzie pociągu. Pociąg jechał z Manchesteru Piccadilly do Reading”.

„Kiedy funkcjonariusze przybyli do pociągu na Birmingham New Street Station, znaleźli na pokładzie nieprzytomnego mężczyznę. Mężczyzna był leczony na miejscu przez lekarzy pogotowia ratunkowego z West Midlands i został przewieziony do szpitala”.

„Zatrzymano dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze nadal badają okoliczności incydentu i chcieliby porozmawiać z każdym, kto jechał pociągiem lub ma jakiekolwiek informacje o incydencie”.


Każdy, kto ma jakieś informacje, jest proszony o skontaktowanie się z BTP, poprzez wysłanie SMS-a pod numer 61016 lub zadzwonienie pod numer 0800 40 50 40, podając numer referencyjny 466 z dnia 18.05.22.

Alternatywnie można zadzwonić anonimowo do Crimestoppers pod numer 0800 555 111.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Posiłki za 30 pensów? To stek bzdur! - Stwierdził szef kuchni, krytykując brytyjskiego posła
 Czytaj następny artykuł:
Rosyjski żołnierz przyznał się do zabicia cywila w pierwszym procesie o zbrodnie wojenne na Ukrainie