Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Tragiczny wypadek w Tamworth, jedna osoba nie żyje, 3 trafiły do szpitala

Mężczyzna stracił życie, a trzech innych pacjentów zostało zabranych do szpitala po wczorajszym tragicznym wypadku z udziałem wielu pojazdów w Tamworth.

Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu A5 i A453 Sutton Road, niedaleko Mile Oak, we wtorek, 24 marca o godzinie 17:16.


Doszło tam do zderzenia ciężarówki i kilku innych pojazdów.

Na miejsce zdarzenia przybyły trzy karetki pogotowia, dwóch ratowników medycznych i dwa helikoptery medyczne z Midlands Air Ambulance z Cosford i Staffordshire.

Rzecznik pogotowia ratunkowego w West Midlands powiedział: „Po przyjeździe załogi zastały w jednym z samochodów mężczyznę, który był w stanie krytycznym”.


„Personel karetki natychmiast zaczął stosować zaawansowane resuscytacje, ale niestety, pomimo ich najlepszych wysiłków, stało się jasne, że nic nie można zrobić, aby go uratować i został uznany za martwego na miejscu zdarzenia”.

„Drugiego mężczyznę, z tego samego samochodu, musiała uwolnić straż pożarna. Był leczony z powodu potencjalnie poważnych obrażeń i został przewieziony karetką do szpitala Walsall Manor”.

„Dwie pacjentki z innego samochodu były leczone z powodu obrażeń, które nie uważano za poważne, następnie zostały zabrane do szpitala Good Hope Hospital w Sutton Coldfield”.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Morderca z Teksasu, który zastrzelił 21 osób, był prześladowany w szkole
 Czytaj następny artykuł:
Koszt ulubionego brytyjskiego śniadania wzrósł o 40 pensów w ciągu roku