Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Wszystkie loty taniej linii lotniczej opóźnione lub odwołane z powodu awarii IT

Tysiące pasażerów miało zakłócone plany podróży po ogromnej awarii IT, która spowodowała odwołania i opóźnienia praktycznie wszystkich lotów taniej linii lotniczej easyJet.

EasyJet odwołał w sumie 200 lotów, z czego ponad 30 zostało odwołane z lotniska w Gatwick w Wielkiej Brytanii.


Klienci EasyJet w mediach społecznościowych już publikowali informacje o odwołanych lotach z wielu lokalizacji, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w innych krajach Europy.

Linia lotnicza przeprosiła za spowodowane zakłócenia, które dotknęły tysiące pasażerów.

Rzecznik easyJet powiedział: „Niestety, obecnie doświadczamy problemów z systemami informatycznymi, co oznacza, że ​​może to mieć wpływ na wszystkie loty, które mają odlecieć między 13:00 a 15:00 czasu brytyjskiego”.

„Nasz zespół informatyków pracuje nad jak najszybszym przywróceniem działania systemów”.


„Radzimy klientom, którzy dzisiaj podróżują z nami, aby nadal sprawdzali Flight Tracker online lub w aplikacji mobilnej, aby sprawdzić status swojego lotu przed udaniem się na lotnisko”.

„Przepraszamy za spowodowane niedogodności i chcielibyśmy podziękować klientom za ich cierpliwość, ponieważ pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu”.

Pasażerowie dotknięci dzisiejszymi zakłóceniami mają prawo do posiłków i zakwaterowania, jeśli ma to zastosowanie i mogą zmienić rezerwację na pierwsze dostępne loty.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Jak mogę otrzymać 400 GBP dodatku na energię?
 Czytaj następny artykuł:
Rozbił Ferrari SF90 za 500 tys. funtów i uciekł z miejsca wypadku