Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Przyjaciele i rodzina złożyli hołd ofierze wybuchu w domu w Birmingham

Sąsiedzi podali imię i nazwisko kobiety, która zginęła, gdy wybuch gazu zniszczył jej dom.

Doreen Rees-Bibb była podobno w domu ze swoim mężem, kiedy nastąpił wybuch, który można było usłyszeć w Birmingham i który zrównał z ziemią dom szeregowy.


79-latka była „duszą imprez”. Osoba z jej rodziny powiedziała The Sun: „Była pełna ciepła i miłości, a jej serce było z czystego złota. Wszyscy jesteśmy zrozpaczeni”.

Sąsiedzi powiedzieli gazecie, że mężczyzną, który został uratowany z płonącego domu przez nieustraszonych mieszkańców, był jej mąż David Murphy.

Jego siostrzenica Terri Ann Noble, powiedziała The Sun: „David jest uroczym mężczyzną, jest taki zabawny i pomocny dla każdego”.


„Jego dzieci, Dean i Kate, będą teraz przechodzić przez piekło, absolutnie go uwielbiają, kochają go do szpiku kości”.

Służby ratunkowe zostały wezwane na ulicę mieszkalną tuż przed 20:30 w niedzielę po doniesieniach o wybuchu gazu, który był słyszalny w promieniu wielu mil.

Policja poinformowała, że nieruchomość przy Dulwich Road w Kingstanding została zniszczona w niedzielny wieczór (26 czerwca) w wyniku incydentu, a kilka innych zostało uszkodzonych.

Jeden mężczyzna, a czterech innych mężczyzn odniosło mniejsze obrażenia.

Zobacz też:


Później Straż Pożarna West Midlands (WMFS) potwierdziła ofiarę śmiertelną po wczorajszym wybuchu, który miał miejsce w Kingstanding.

W ostatnim oświadczeniu straż poinformowała: „Z wielkim smutkiem musimy, potwierdzić, że kobieta została znaleziona martwa na miejscu eksplozji ostatniej nocy w Kingstanding”.

„Nasze myśli i modlitwy są z wszystkimi, których to dotyczy”.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Atak na ukraiński supermarket to „akt terroryzmu” twierdzi Wielka Brytania
 Czytaj następny artykuł:
Wielka Brytania musi przygotować się do „walki i zwycięstwa” z Putinem, ostrzega szef armii


// //