Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Praca marzeń dla miłośników piwa. Aldi w UK szuka degustatora

Jeśli uważasz się za eksperta od piwa, może perfekcjonistę lub konesera złotego trunku, to Aldi może mieć dla Ciebie idealną pracę.

Ten tani supermarket poszukuje oficjalnego degustatora piwa, który pomoże im przejrzeć kolejny asortyment. Brzmi to jak najlepsza praca na świecie, prawda?


Niemiecki detalista szuka jednego szczęśliwego miłośnika lagerów lub wielbiciela piwa, aby zrecenzował ich nową gamę piw, lagerów i cydrów, które zostaną wprowadzone na rynek 15 września.

Wybrany kandydat będzie miał „trudną” pracę polegającą na piciu i przeglądaniu nowej kolekcji w zamian za swoją opinię, która ma pomóc szefom Aldi podjąć kluczowe decyzje dotyczące następnego asortymentu.

Zobacz też:


W sumie oficjalny degustator piwa w Aldi otrzyma do oceny dziesięć różnych produktów, od piwa rzemieślniczego po piwa IPA.

Opis stanowiska wymaga, aby degustator miał „pasję do piwa i kufle entuzjazmu”, ponieważ zostanie on poproszony o opinie na temat całej linii.


Aby mieć szansę na zdobycie stanowiska, wszyscy początkujący degustatorzy piwa muszą wysłać e-mail z wyjaśnieniem, dlaczego uważają, że powinni zostać wybrani do tej roli, a także z podaniem, jakie jest ich ulubione piwo i dlaczego.

Będą również musieli przesłać e-mailem swoje imię i nazwisko, dowód wieku linki do profili w mediach społecznościowych.

Julie Ashfield, dyrektor zarządzająca ds. zakupów w Aldi UK, mówi: „Szukamy kogoś z pasją i ekscytacją, jeśli chodzi o wytwarzanie piwa, ale też kogoś, kto może uczciwie przejrzeć naszą ofertę i przedstawić sugestie, jak możemy ją ulepszyć w następnym roku. Dla miłośników piwa to najlepsza okazja. Powodzenia dla wszystkich kandydatów”.

Jak aplikować?

Aby ubiegać się o stanowisko Oficjalnego Degustatora Piwa, kandydaci muszą po prostu wysłać wiadomość e-mail na adres Aldibeertaster@clarioncomms.co.uk z następującymi danymi:
  • Pełne imię i nazwisko
  • Dokument potwierdzający wiek (kopia paszportu lub prawa jazdy)
  • Linki do mediów społecznościowych

  • 150-wyrazowe wyjaśnienie, dlaczego warto ich wybrać na to stanowisko.
  • Podać ulubione piwo i opisać, dlaczego akurat te

Zgłoszenia są otwarte do piątku 29 sierpnia, a wybrany zwycięzca zostanie wybrany do piątku 2 września.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Trzech członków gangu uznanych za winnych próby zastrzelenia 13-latka w Birmingham
 Czytaj następny artykuł:
Czterodniowy tydzień pracy w Wielki Brytanii. Jak okres próbny zmienił życie ludzi?