Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Pasażerowie Ryanaira nie polecieli, bo miejsca, które zarezerwowali, nie istniały

Pasażerowie byli zdumieni, że nie mogli zająć swoich miejsc w samolocie Ryanair – nie dlatego, że ktoś ich podsiadł, ale dlatego, że w rzeczywistości nie było takich miejsc.

62- letni Gerry Harrington, zarezerwował siedzenia w rzędzie 35 na lot z lotniska Stansted w Wielkiej Brytanii do Dublina 21 października.


Jednak, kiedy on i jego współtowarzysze weszli na pokład samolotu, okazało się, że nie mieli, gdzie usiąść, bo samolot miał tylko 33 rzędy siedzeń.

Gerry powiedział: „Lecieliśmy do Dublina, aby zagrać w turnieju Subbuteo, ale kiedy weszliśmy do samolotu, szukaliśmy naszego rzędu siedzeń, a go tam po prostu nie było”

„Zdarzyło się to kilku osobom i nagle wszyscy stali z tyłu samolotu bez miejsc i wszyscy zastanawiali się, jak do tego doszło”.

„Wszyscy pokazywali swoje karty pokładowe i było jasne, że gdzieś zaszła pomyłka”.


„Ryanair powiedział nam, że jeśli wyjdziemy z samolotu, każdy dostanie 250 funtów i umieszczą nas tego wieczoru w hotelu, a rano załatwią nam lot, niestety spóźniliśmy się na turniej”.

Gerry z Haverhill w Suffolk umieścił w sieci wideo przedstawiające siebie i ludzi stłoczonych z tyłu samolotu.

Nagranie przedstawia członka personelu w kamizelce odblaskowej, który próbuje pomóc rozwiązaniu problemu.

Ostatecznie wszystkim pasażerom bez miejsc zaoferowano po 250 funtów i hotel na noc do następnego dostępnego lotu rano.


Rzecznik Ryanair powiedział Metro.co.uk: „Z powodu zmiany samolotu bardzo mała liczba pasażerów na tym locie z Londynu Stansted do Dublina (21 października) została przeniesiona na alternatywne loty następnego dnia”.

„Pasażerowie poszkodowani otrzymali nocleg i otrzymają odszkodowanie. Ryanair szczerze przeprasza tych pasażerów za wszelkie spowodowane niedogodności”.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Gigantyczny Airbus Beluga uderzony przez piorun, chwilę po starcie
 Czytaj następny artykuł:
Kobieta próbowała wyrwać matce wózek z dzieckiem w centrum handlowym