Wiadomości
Ulicami Warszawy ruszył marsz nacjonalistów. Hasło na froncie głosi: "Polska państwem narodowym"
O 14 na Rondzie Dmowskiego rozpoczął się Marsz Niepodległości organizowany przez środowiska nacjonalistyczne.
O 14 na Rondzie Dmowskiego rozpoczął się Marsz Niepodległości organizowany przez środowiska nacjonalistyczne.
Tradycyjnie na początek zapłonęły race, a potem pochód ruszył w stronę Stadionu Narodowego.
W morzu biało-czerwonych flag nie brakowało sztandarów z emblematami organizacji faszystowskich, zdarzały się jednak również flagi w barwach narodowych Ukrainy.
Idący w pierwszym szeregu nieśli natomiast szeroki transparent z hasłem "Polska państwem narodowym".
Wzdłuż trasy zgromadzenia ustawiono betonowe zapory.
Służby zamknęły również ulice poprzeczne do Alej Jerozolimskich, którymi przejdzie pochód.
W pobliżu trasy przemarszu koncentrują się liczne siły policji.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Brytyjczyk chciał zarobić 400 000 GBP. Zaplanował niewiarygodny przekręt | Czytaj następny artykuł: Szkoła wysłała matce rachunek na 20 pensów, ponieważ syn złamał ołówek |
Gorące Tematy

Ryanair uruchamia 3 nowe trasy między Wielką Brytanią a Polską

Ryanair uruchamia dwa nowe połączenia z Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania wypłaca dodatek do 778 GBP miesięcznie, niezależnie od d…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w zasadach osiedlania się

Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy. Nawet 500 GBP kary dla właścici…

Brytyjczycy zabrali głos w sprawie UE. Wyniki nowego badania mogą zaskoc…

Sprzedawali kebaby jako jagnięce. Kontrola ujawniła, co naprawdę trafiał…
