Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Samochód wjechał w pieszych w Oldbury. Dwoje nastolatków zginęło

Dwoje nastolatków zginęło, gdy samochód wjechał w pieszych na jednej z najbardziej ruchliwych dróg w Midlands.

19-letni mężczyzna i 16-letnia dziewczyna zginęli na miejscu zdarzenia na A457 Oldbury Road w Oldbury w Wielkiej Brytanii.

Do zdarzenia doszło w pobliżu skrzyżowania z Crystal Drive około godziny 23:30 w niedzielę 20 listopada.


20-letni mężczyzna i kobieta również zostali ranni i zabrani do szpitala, a ich stan określono jako zagrażający życiu.

West Midlands Police poinformowała, że ​​rozumie, iż niebieski Nissan Skyline uderzył w kilku pieszych.

54-letni mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem spowodowania śmierci przez niebezpieczną jazdę i przebywa w policyjnym areszcie.

A457 była zablokowana w obu kierunkach przez około dziewięć godzin, ale już została odblokowana.

Detektyw Paul Hughes, z Serious Collision Investigation Unit, powiedział: „To tragiczny incydent, a nasze myśli pozostają ze wszystkimi poszkodowanymi rodzinami. Mamy wyspecjalizowanych oficerów, którzy wspierają ich rodziny w tym strasznym czasie”.


„Wiemy, że w okolicy w czasie zderzenia było wielu ludzi, którzy byli świadkami tego, co się stało. Zachęcam te osoby do skontaktowania się, jeśli jeszcze tego nie zrobiły”.

„Prosiłbym ludzi, aby nie udostępniali filmów ani zdjęć w mediach społecznościowych. Jeśli masz coś, co mogłoby pomóc w naszym dochodzeniu, skontaktuj się z nami”.

„Jest to bardzo niepokojące dla rodzin, których to dotyczy, i nie jest dla nich właściwe oglądanie rzeczy, które mogłyby ich zdenerwować w mediach społecznościowych” - dodał.

Zobacz też:


„Chcę podziękować wszystkim, którzy do tej pory złożyli zeznanie, i poprosić każdego, kto ma materiał z kamery samochodowej lub innych świadków o kontakt”

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub za pomocą maila FL_COLLISION_INVEST@westmidlands.police.uk,


Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Numer referencyjny sprawy to: 3732 z 20 listopada.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Świąteczna ciężarówka Coca-Coli wyruszy w trasę po Wielkiej Brytanii
 Czytaj następny artykuł:
Podwyżka Universal Credit o 10,1%. Płatności wzrosną o ponad 400 GBP w kwietniu