Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Przerażający atak psa na 10-letniego chłopca podczas zabawy przed domem

Fot: Gohar Siddique/Birmingham Live
Wstrząsające wydarzenie miało miejsce w Walsall, gdzie 10-letni chłopiec został zaatakowany przez niekontrolowanego psa podczas zabawy piłką przed swoim domem.

Młody chłopiec, kopiąc piłkę na podjeździe swojego domu, został nagle zaatakowany przez psa, który pojawił się znikąd i rzucił się na niego.


Chłopiec został przewrócony na ziemię, a pies wbił swoje kły w jego ręce i nogi.

Dwie kobiety natychmiast ruszyły na pomoc chłopcu, ale minuta upłynęła, zanim udało im się, przy pomocy przejeżdżającego taksówkarza, oderwać psa od dziecka.

W trakcie ataku inny, jeszcze młodszy, chłopiec wyszedł na podjazd, by zobaczyć, co się dzieje, ale kobiety krzyknęły na niego, by wrócił do środka.

Poszkodowany chłopiec został przewieziony do szpitala, gdzie leczono go z powodu głębokich ran po ugryzieniach. 

To niepokojące wydarzenie miało miejsce na Bentley Drive w Walsall w środę, 13 września i spowodowało reakcję licznych służb ratunkowych.


Jego ojciec, Gohar Siddique, podzielił się nagraniem ataku, by ostrzec innych przed niebezpiecznymi psami.

Kobieta w wieku około sześćdziesięciu lat została aresztowana pod zarzutem posiadania niekontrolowane go niebezpiecznego psa, który został później uśpiony.

Gohar Siddique wyraził swoje obawy, mówiąc Birmingham Live: „Nie chcę, aby to się przytrafiło innym ludziom.

To nie powinno się zdarzać młodym dzieciom. Gdyby mój dwuletni syn był na zewnątrz, nie przeżyłby tego. Mój starszy syn był odważny. Kiedy widzisz ten film, czujesz się okropnie”.


Policja West Midlands potwierdziła, że została wezwana na Bentley Drive w Walsall w związku z doniesieniami o ataku psa na dziecko.

Kobieta została aresztowana pod zarzutem posiadania psa stanowiącego niebezpieczeństwo i spowodowania obrażeń. Została później zwolniona z pouczeniem, a pies został uśpiony.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Ryanair odwołuje 58 lotów w tym tygodniu
 Czytaj następny artykuł:
Tragiczna śmierć 10-letniej Sary Sharif: Ojciec, macocha i wujek oskarżeni o morderstwo