Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Strzelanina w Handsworth: ranny mężczyzna trafił do szpitala

Fot: Google Map
Wczesnym rankiem na jednej z głównych dróg Birmingham, Hamstead Road w Handsworth, doszło do strzelaniny, którą obecnie bada policja z West Midlands.

Droga została zamknięta w obu kierunkach po tym, jak mężczyzna z ranami postrzałowymi zgłosił się do szpitala miejskiego tuż po godzinie 4:30. Na szczęście, obrażenia mężczyzny nie zagrażają jego życiu.


Policja wstępnie ustaliła, że strzelanina mogła mieć miejsce właśnie na Hamstead Road – podało Birmingham Live.

Policja zabezpieczyła teren i przeprowadzała intensywne dochodzenie, w tym przegląd nagrań z kamer monitoringu oraz inne działania śledcze.

Rzecznik policji poinformował, że są to wczesne etapy dochodzenia i na miejscu zdarzenia utrzymana zostanie widoczna obecność policji.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia mogą kontaktować się z policją za pośrednictwem czatu na żywo na stronie internetowej policji lub dzwoniąc pod numer 101, podając numer dziennika 341 z dnia 1/2/24.


Zamknięcie drogi miało wpływ na ruch w okolicy, a policja kontynuuje działania mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia i ustalenie sprawców strzelaniny.

Mieszkańcy i osoby przebywające w okolicy są zachęcane do śledzenia aktualizacji i współpracy z policją, aby przyczynić się do szybkiego rozwiązania sprawy.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Ryanair, Jet2 i TUI wydają ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii
 Czytaj następny artykuł:
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają podwyżkę wynagrodzenia do 754 GBP rocznie