Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ewakuacja sklepu Morrisons w Tamworth w Wielkiej Brytanii

Fot: Google Map
Oddział sklepu Morrisons w Tamworth w Wielkiej Brytanii został ewakuowany dzisiaj rano po tym, jak woda zaczęła się wlewać przez dach supermarketu podczas intensywnych opadów deszczu.

Klienci zostali nagle wyprowadzeni ze sklepu w Wilnecote w Tamworth.


Sklep został zamknięty po incydencie, a klienci byli odsyłani od wejścia. Zdjęcia opublikowane później pokazały zamknięty oddział z opuszczonymi roletami.

Jedna z matek, która wolała pozostać anonimowa, opowiedziała Birmingham Live: „Byłam tam, kiedy dach zaczął przeciekać i zostaliśmy ewakuowani.

Byłam na końcu sklepu, kiedy to się stało. Morrisons ogłosił komunikat i uruchomił alarm pożarowy.

Pracownicy zaprowadzili nas do drzwi, aby opróżnić budynek, a kiedy zbliżyłam się do przodu, zobaczyłam, gdzie woda się wlewała”.


„Na początku nie wiedziałam, co się dzieje. Pracownicy byli zaniepokojeni, aby szybko wyprowadzić wszystkich na zewnątrz. Czuję się dobrze, po prostu nie spodziewałam się tego dziś rano” - dodała.

Na stronie Facebook Tamworth Matters pojawiło się ostrzeżenie: „Uwaga! Morrisons zamknięte z powodu przeciekania dachu”.

Pracownicy Morrisons przed sklepem odrzucili sugestie opublikowane w mediach społecznościowych, że dach „zapadł się”, zamiast tego mówiąc, że po prostu „mocno przeciekał”.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Ostrzeżenie dla kierowców w Anglii: Unikajcie dróg w ten weekend z powodu ogromnego natężenia ruchu
 Czytaj następny artykuł:
„Niekończący się” deszcz w Wielkiej Brytanii 10 razy bardziej prawdopodobny z powodu kryzysu klimatycznego