Wiadomości
Rząd chce ustalić minimalną cenę alkoholu
Home Office, który zaproponował także wprowadzenie supermarketom zakazu ofert "Kup jeden, a drugi dostaniesz za darmo" oraz innych ofert tzw. “ multi-buy”, uważa, że zmiana prawa pomoże chociaż częściowo pozbyć się problemów alkoholowych oraz zredukować przestępczości.
Nowe zakazy miałyby na celu zniesienie nierównej konkurencji miedzy sklepami a pubami oraz zatrzymanie wzrostu tendencji osób pijących w domu.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Rozpoczęły się prace nad budową kasyna niedaleko Birmingham | Czytaj następny artykuł: Polski drugim językiem w Anglii i Walii |
Gorące Tematy

Wielka Brytania rozważa ograniczenia dla kierowców. Możliwy limit 50 mph…

Wielka Brytania: prawie milion właścicieli domów czeka szok kosztów. Rat…

Wielka Brytania podnosi płacę minimalną od 1 kwietnia 2026. Miliony prac…

Pilne ostrzeżenie w Wielkiej Brytanii. Supermarkety proszą o zwrot produ…

Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 200 GBP dodatku bezpośre…

Dwa dodatki po 150 GBP dla osób w Wielkiej Brytanii. Rząd potwierdza wsp…

Wielka Brytania cieplejsza niż Ibiza. Nadchodzi nawet 20°C – możliwy naj…