Wiadomości
Ban za wódkę i papierosy przemycane z Polski.
Sklep Explosion na Rookery Road, został sprawdzony po anonimowym donosie.
Funkcjonariusze odkryli że w sklepie sprzedawano nielegalny alkohol i papierosy. Sprzedawca nie odprowadzał podatku akcyzowego od tych produktów.
W sklepie znaleziono 77 paczek papierosów ukrytych pod ladą i cztery butelki wódki Żołądkowej.
Abs Rohomon z West Midlands Police powiedział, że sprzedaż produktów o połowę tańszych niż te objęte cłem prowadzi do zwiększania przemocy. Obszar wokół Rookery Road posiada dużą liczbę incydentów antyspołecznych zachowań związanych z pijaństwem.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: 9.600 osób przyłapanych na korzystaniu z telewizora bez licencji. | Czytaj następny artykuł: Zakwaterowanie bezdomnych w hotelach B&B, kosztowało £998.000. |
Gorące Tematy

Ryanair uruchamia 3 nowe trasy między Wielką Brytanią a Polską

Wielka Brytania wypłaca dodatek do 778 GBP miesięcznie, niezależnie od d…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w zasadach osiedlania się

Wielka Brytania wprowadza nowe zasady. 20 pensów za każdą butelkę i pusz…

Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy. Nawet 500 GBP kary dla właścici…

Wielka Brytania: coraz więcej osób wyjeżdża z kraju. Powód zaskakuje

Brytyjski bank wypłaci 100 GBP milionom klientów. Pierwsze przelewy traf…