Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Potrójna napaść uzbrojonego złodzieja w Sparkbrook

Policja prowadzi poszukiwania złodzieja, który w niedzielę 25 sierpnia w Sparkbrook dokonał w ciągu 15 minut trzech napaści rabunkowych z użyciem noża.

Po raz pierwszy mężczyzna zaatakował przy Moseley Road o godz. 19:15. Złodziej zaczepił młodego mężczyznę, prosząc o drobne, następnie zagroził mu nożem, domagając się od niego oddania gotówki i telefonu komórkowego. Kilka minut później sterroryzował przy Ladypool Road kolejną młodą osobę – tym razem prosząc ją początkowo o papierosa. W ten sam sposób ok 19:30 przy Stoney Lane dopuścił się trzeciej kradzieży, po czym uciekł wzdłuż Ivor Road w kierunku Stratford Road.
Detektyw Kate Shakespeare oświadczyła, że wszystkich trzech napadów dokonał najprawdopodobniej jeden napastnik. Złodziej to krótko ostrzyżony, szczupły mężczyzna wzrostu od 175 do 180cm. Jego cechy charakterystyczne to wąsy i broda oraz tatuaż pod prawym okiem w kształcie łzy. Ubrany był w niebieską bluzę, wąskie jeansy i kolorową czapkę daszkiem.

Mimo, że rabunki zostały nagrane przez lokalny monitoring, tożsamości napastnika na razie nie udało się ustalić. Wszyscy, którzy mogą w tym pomóc proszeni są o kontakt  pod nr tel. 101 lub za pomocą Crimestoppers – tel. 0800 555 111.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Cameron chce wydłużyć godziny pracy przychodni
 Czytaj następny artykuł:
eBay i detalista Argos łączą swoje siły