Wiadomości
Video: Klient groził sprzedawczyni bronią
Mężczyzna wszedł w normalny sposób do sklepu w Manchester i wziął dwie butelki piwa, które postawił na kasie. Następnie poprosił kasjerkę, żeby obniżyła cenę o jednego funta. Kiedy kobieta nie zgodziła się, zza paska wyciągnął broń i odbezpieczył ją.
Wówczas sprzedawczyni powiedziała mu, że policja już jest w drodze. Mężczyzna pokornie schował broń, powiedział, że w takim razie kupi tylko jedno piwo za 3 £, a resztę pieniędzy wrzucił do puszki z pieniędzmi na cele charytatywne, mówiąc: „nie chcę tego”.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Mężczyzna aresztowany za wyrwanie kartek z Koranu | Czytaj następny artykuł: Ankieta: Tylko połowa Brytyjczyków ufa policji |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: rachunki za energię spadną nawet o 200 GBP od kwietnia

DWP wstrzymuje benefity 356 tysiącom osób w Wielkiej Brytanii

HMRC wprowadza ogromne zmiany dla podatków Wielkiej Brytanii

Bezrobocie młodych w Wielkiej Brytanii najwyższe od dekady. Rząd pod pre…

HMRC kontroluje tysiące rodzin. Rekordowa liczba dochodzeń w sprawie pod…

Darmowe recepty NHS w Anglii w 2026 roku. Te 11 chorób pozwala zaoszczęd…

Rekordowa nadwyżka w Wielkiej Brytanii, a wielu mieszkańców wciąż odczuw…