Wiadomości
Uczennica zginęła w wypadku samochodowym
W poniedziałkowym wypadku samochodu osobowego z autokarem zginęła nastoletnia dziewczyna, a dwie osoby walczą o życie w szpitalu. Policja kontynuuje dzisiaj wyjaśnianie sprawy.Do wypadku doszło wczoraj na Valley Road w Walsall, Renault Clio zderzył się z autokarem Adams Tours, który wiózł uczniów do Sheldfield Academy. Ofiara –13 letnia Natasha Whale – jechała na tylnym siedzeniu auta. Jej śmierć potwierdzono na miejscu zdarzenia.
Kierowca auta – matka dziewczyny – cierpiała z powodu licznych obrażeń i została przewieziona helikopterem do University Hospital of North Staffordshire. Trafił tam też drugi pasażer – 17 letni brat, który przeszedł operację miednicy. Lekarze traktują oba przypadki, jako zagrażające życiu.

Tymczasem rodzina ofiary została poinformowana o zdarzeniu i otrzymują wsparcie psychologiczne od specjalnych jednostek policji.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Od Minge Lane do Cockshoot Close, czyli jak nazwy ulic wpływają na ceny domów | Czytaj następny artykuł: Zmiany w szkołach oznaczają tańsze wakacje |
Gorące Tematy

Dodatek 25 GBP z powodu mrozów wpłynie na konta bankowe tysięcy rodzin w…

Ruszają dopłaty dla mieszkańców Anglii – 90 GBP w postaci voucherów

Śnieg i mróz w Wielkiej Brytanii. Co z wypłatą, gdy nie możesz dotrzeć d…

Ceny żywności w Wielkiej Brytanii pobiją rekordy. Rok 2026 będzie wyjątk…

Wielka Brytania: Nowe stawki świadczeń DWP w 2026 roku. Benefity i emery…

Posylwestrowa wpadka? Mleko Tesco trafiło na półki Sainsbury’s. Rusza śl…

Śnieg i lód paraliżują Wielką Brytanię. Met Office ostrzega przed poważn…