Wiadomości
W Londynie znaleziono ciało kobiety bez głowy
Do horroru doszło w Londynie. Mężczyzna, który poruszał się po okolicy z maczetą w ręce, jest podejrzany o obcięcie głowy 82-letniej kobiety. Świadkowie mówią, że wcześniej w podobny sposób zabił kota.
Do horroru doszło w Londynie. Mężczyzna, który poruszał się po okolicy z maczetą w ręce, jest podejrzany o obcięcie głowy 82-letniej kobiety. Świadkowie mówią, że wcześniej w podobny sposób zabił kota.Policja wyklucza związek sprawy z terroryzmem. Kobieta została znaleziona w ogrodzie swojego domu w Edmont, w północnym Londynie. 82-latka to Palmira Silva, o włoskim pochodzeniu. Specjalny oddział policji został wezwany na miejsce po 13.00 z powodu mężczyzny, który chodził po ulicy z maczetą i odciął głowę kotu.
Gdy policja przyjechała do Edmont, zastała pozbawione głowy ciało kobiety leżące w ogrodzie. Zgon stwierdzono na miejscu. Policjanci otoczyli podejrzanego i jednocześnie ewakuowali domy przy Nightingale Road. 25-latek przebywa obecnie w areszcie, gdzie otrzymał pomoc medyczną z powodu obrażeń odniesionych podczas aresztowania.
piątek, 05 września 2014 08:22
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 500 GBP dodatku bezpośre…
Rachunki za energię w Wielkiej Brytanii znów rosną od stycznia: Ofgem po…
Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP może przeszukiwać domy …
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii zmagają się z rosnącymi kosztami n…
Osoby, które legalnie przybyły do Wielkiej Brytanii po 2021 roku będą mu…
Dodatek 25 GBP z powodu mrozów wpłynie na konta bankowe tysięcy rodzin w…
Migranci przybywający do Wielkiej Brytanii nie otrzymają świadczeń, dopó…






