Wiadomości
Ma 11 dzieci i żyje z benefitów, na święta planuje kupić prezenty dla dzieci za £4.000
Cheryl Prudham już wcześniej stała się obiektem krytyki opinii publicznej – otwarcie mówiła o tym, że jest szczęśliwa, że może pobierać benefity i że jej duża rodzina jest efektem rządowej polityki zasiłkowej. Dzięki rządowym pieniądzom całą rodzinę stać nie tylko na drogie prezenty świąteczne, ale również na wakacje na Menorce.
32-latka z Gravesend, Kent ujawnia, że dla każdego dziecka planuje prezent o wartości £350. Dla piątki już kupiła iPady mini (£250 każdy), bliźnięta dostaną zaś złote bransoletki z wygrawerowanymi imionami. Cheryl dodaje, że uwielbia rozpuszczać swoje dzieci na święta, a zasiłki jej to umożliwiają.
Pieniądze podatników, wydaję również na nałóg tytoniowy £30 tygodniowo, funduszy wystarczyło także na remont pięciopokojowego mieszkania, które rodzina dostała od council.
Jak mówią przeciwnicy benefitów, zasiłki nie powinny fundować rozrzutnego stylu życia tylko pomagać najbiedniejszym.
Data utworzenia: środa, 15 października 2014 07:12
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Brytyjski żołnierz usiłował porwać Polkę z Luton | Czytaj następny artykuł: Czterogodzinny korek z powodu podtopienia tunelu na drodze A34 w Perry Barr |
Gorące Tematy

Wielka Brytania zaskoczona nowymi danymi: odnotowano niespodziewany spad…

Wieka Brytania: DWP wypłaca dodatek 737 GBP miesięcznie, niezależnie od …

Wielka Brytania z niechlubnym rekordem. Coraz więcej młodych bez pracy

Wielki powrót Polaków z Wielkiej Brytanii. Brytyjskie media opisują cich…

Ważne ostrzeżenie dla pasażerów Ryanair, Wizz Air i easyJet. Wielu pasaż…

UWAGA: Bursztynowy alert w Wielkiej Brytanii! Met Office ostrzega przed …

Rodziny w Wielkiej Brytanii dostają bony 70 GBP do supermarketów. Pomoc …