Zaloguj się Załóż konto

Właściciel Fish and Chips pięciokrotnie ugodzony nożem. Policja poszukuje sprawcy

Policja poszukuje sprawcy napadu na właściciela baru w Quinton. Mężczyzna został pięciokrotnie ugodzony nożem i przebywa w szpitalu. Jego stan jest krytyczny, ale stabilny.

Policja poszukuje sprawcy napadu na właściciela baru w Quinton. Mężczyzna został pięciokrotnie ugodzony nożem i przebywa w szpitalu. Jego stan jest krytyczny, ale stabilny - informuje Birmingham Mail.

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek o godzinie 15:20. 51-latek pracował w barze Simply Fish and Chips przy Hagley Road West w Quinton w Birmingham, gdy nagle pojawił się mężczyzna, który wybił przednią szybę w lokalu. Gdy właściciel próbował zainterweniować, został zaatakowany nożem. Napastnik uciekł przez Hagley Road West w kierunku centrum miasta.

Policja informuje, że atakującym był najprawdopodobniej niezadowolony klient, który otrzymał zakaz wstępu do baru. Trwają jego poszukiwania. Funkcjonariusze analizują materiał z kamer monitoringu oraz ślady znalezione na miejscu.

Rzecznik prasowy West Midlands Police podaje rysopis podejrzanego – mężczyzna jest rasy mieszanej, w trakcie ataku miał na sobie szarą bluzę z kapturem, szare spodnie dresowe oraz czarną czapkę. Policja apeluje także do świadków zdarzenia i osób posiadających jakiekolwiek informacje mogące pomóc w rozwikłaniu sprawy, by zgłaszali się na posterunek.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Nastolatkowie, którzy podpalili autobus skazani na dwa lata
 Czytaj następny artykuł:
Dostępne w sklepach koktajle owocowe zawierają więcej cukru niż Coca-Cola