Wiadomości
Pogrzeb Polki, które zginęła w pożarze w Kidderminster
Pogrzeb odbędzie się 6 stycznia w Slough Crematorium o godzinie 13:00 i będzie prowadzony w języku polskim - informuje Express and Star.
Przypomnijmy: Pożar wybuch w czwartek 27 listopada około godziny 22:00 w mieszkaniu nad sklepem przy Horsefair w Kidderminster. W pożarze ucierpieli 22- letnia Polka i jej pięcioletni syn. W związku ze sprawą aresztowano 41-letniego mężczyznę, którego później zwolniono za kaucją. Policja w dalszym ciągu prowadzi dochodzenie.
Mieszkańcy Kidderminster utworzyli specjalną stronę na portalu Facebook w hołdzie dla tragicznie zmarłej Sandry Nowocińskiej. Zebrano ubrania, meble, zabawki oraz pieniądze.
W oświadczeniu, rodzina Sandry Nowocińskiej napisała: " Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wspierali nas po tragicznej śmierci naszej córki i siostry. Mieszkańcy Kidderminster okazali nam tyle dobroci i hojności, otrzymaliśmy nie tylko wsparcie finansowe, ale również ubrania i prezenty dla małego chłopca. Chcielibyśmy również podziękować służbom ratunkowym, które brały udział w akcji ratunkowej i uratowali syna Sandry z pożaru".
Data utworzenia: niedziela, 04 stycznia 2015 08:48
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Noworodki będą badane na więcej chorób | Czytaj następny artykuł: Polacy zaginieni po katastrofie statku u wybrzeży Szkocji |
Gorące Tematy

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący polskich p…

Kobieta w UK dostaje 750 GBP miesięcznie i pokazuje, jak ubiegać się o t…

B&M i Home Bargains w Wielkiej Brytanii pilnie proszą o zwrot produktów

Wielka Brytania wprowadza duże zmiany w szkołach. Już są ostrzeżenia prz…

Aldi otworzy nowe sklepy w Wielkiej Brytanii za £40 mln. Oto lista lokal…

Ryanair wprowadza poważne zmiany jeszcze w tym roku. Podróżni będą zadow…

Dwie osoby w Wielkiej Brytanii trafiają gigantyczną wygraną. Ponad ponad…