Wiadomości
Od 2017 roku w brytyjskich pociągach będzie darmowe Wi-Fi

David Cameron ogłosił, że od 2017 roku w pociągach czterech brytyjskich przewoźników pasażerowie będą mogli korzystać z darmowego Wi-Fi.
David Cameron ogłosił, że od 2017 roku w pociągach czterech brytyjskich przewoźników pasażerowie będą mogli korzystać z darmowego Wi-Fi.Mowa tu o firmach TSGN, Southeastern, Chiltern i Arriva Trains Wales, które łącznie w ciągu roku obsługują ponad 500 mln kursów. Sygnał będzie pozyskiwany dzięki specjalnym nadajnikom umieszczonym wzdłuż torów - pisze The Guardian.
Inwestycja zostanie sfinansowana z kar, jakie za opóźnienia Office of Rail Regulation nałożyło w 2014 roku na Network Rail. Kwota ta sięgnęła 50 mln funtów.
Krytycy takiego sposobu pozyskiwania pieniędzy uważają, że wymierzanie kar jest nierozsądne, gdyż tylko ogranicza budżet i co za tym idzie fundusze, które można przeznaczyć na renowację torów.
Data utworzenia: czwartek, 12 lutego 2015 12:41
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Dzieci imigrantów w West Midlands otrzymują lepsze oceny z egzaminów | Czytaj następny artykuł: Uczniowie z Solihull z trzecim wynikiem w kraju z egzaminów GCSE |
Gorące Tematy

Księżyc zasłoni niemal całe Słońce nad Wielką Brytanią

Duży dostawca energii w Wielkiej Brytanii rozdaje darmowy prąd i 12 000 …

„Stoozing” może przynieść nawet 5000 GBP rocznie. Na czym polega ta meto…

Premier Wielkiej Brytanii zapowiada serię zmian. Mają obniżyć koszty życ…

Wielka Brytania może wrócić na jednolity rynek UE. Andy Burnham otrzymał…

Jet2 potwierdza zasadę 4,5 godziny na 12 lotniskach w Wielkiej Brytanii

Morderstwo w Sutton Coldfield. Mężczyzna zginął od ciosów nożem