Wiadomości
Brytyjska policja nie zna miejsca pobytu 396 przestępców seksualnych
W całym kraju 396 osób, które popełniły przestępstwa na tle seksualnym zniknęło z pola widzenia policji, w samym West Midlands 39.
W całym kraju 396 osób, które popełniły przestępstwa na tle seksualnym zniknęło z pola widzenia policji, w samym West Midlands 39.Osoby, które popełniły tego rodzaju przestępstwo, w tym gwałciciele i pedofile, muszą regularnie kontaktować się ze stróżami prawa i informować o swoim miejscu pobytu oraz być pod obserwacją specjalne wyznaczonych do tego oficerów. Jednak nie zawsze te przepisy są przestrzegane. W West Midlands jeden z takich przestępców zaginął w 2006 roku, a o adresie zamieszkania dziewięciu kolejnych nie wiadomo nic od 2010 roku - pisze Birmingham Mail.
Jeśli brać pod uwagę cały kraj, to w skrajnych przypadkach policja nie ma informacji o przestępcach od ponad dekady. Wiadomo także, że niektórzy zniknęli z pola widzenia w lutym i na początku marca tego roku.
Policjanci tłumaczą, że liczba zaginionych jest zmienna, gdyż cały czas dochodzi do aresztowań i nowe przypadki wychodzą na jaw. Odmawiają jednocześnie podawania tożsamości przestępców w obawie przed zemstą ze strony poszkodowanych.
wtorek, 10 marca 2015 06:55
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Mieszkasz w Wielkiej Brytanii? Polska oferuje nawet 2 377 600 zł dla pow…
Wielka Brytania szykuje podwyżkę podatków: ile stracą pracownicy po jesi…
Brytyjska linia lotnicza odwołuje wszystkie loty i zawiesza działalność
DWP ogłasza listopadowe terminy wypłat świadczeń i dodatków w Wielkiej …
Wielka Brytania: HMRC wstrzymało benefity dla 23,5 tys. rodzin przez błę…
11 zmian finansowych i DWP w listopadzie 2025 roku w Wielkiej Brytanii, …
Wielka Brytania planuje zakwaterować migrantów w koszarach wojskowych. R…






