Wiadomości
Dom Polki z Belfastu obrzucony kamieniami
Dom Polki zamieszkałej w północnym Belfaście został obrzucony kamieniami przez grupę mężczyzn. Kobieta jest załamana, w wywiadzie dla BBC powiedziała, że nie chce już tam mieszkać.
Dom Polki zamieszkałej w północnym Belfaście został obrzucony kamieniami przez grupę mężczyzn. Kobieta jest załamana, w wywiadzie dla BBC powiedziała, że nie chce już tam mieszkać.Grupa mężczyzn zaatakowała w poniedziałkową noc dwa domy oraz groziła mieszkańcom Mountcollyer Avenue. Tłum za pomocą kamieni powybijał okna, jeden z napastników był uzbrojony w kilof. Policja opisuje to zdarzenie, jako atak na tle rasowym.
Polka powiedziała lokalnym mediom, że najpierw zauważyła dwóch mężczyzn niosących topory, którymi grozili ludziom znajdującym się na ulicy. Kobieta dodała, że nie czuje się już bezpiecznie w tej okolicy i pomimo tego, że nie chce się przeprowadzać, dla dobra swojej rodziny będzie musiała to zrobić. Już zaczęła szukać możliwości zmiany adresu zamieszkania.
środa, 08 kwietnia 2015 07:26
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania szykuje się na 10 dni śnieżyc i mrozów do -10°C
Wielka Brytania zaostrza zasady benefitów. Ponad 620 tysięcy osób utraci…
Ryanair i Jet2 wprowadzają zakaz popularnego napoju na pokładzie. Podróż…
Tragiczny atak w centrum Birmingham: policja apeluje o spokój po śmierci…
Wielka Brytania: rosnące bezrobocie może wpłynąć na budżet, stopy procen…
Skandal na promie DFDS płynącym do UK: film pornograficzny wyemitowany n…
Pilne: Sztorm Claudia uderzy w Wielką Brytanię: bursztynowe alerty i zag…






