Wiadomości
Polka najlepszą studentką w Wielkiej Brytanii
Polka najlepszą studentką w Wielkiej Brytanii Aleksandra Pędraszewska, studiująca na Uniwersytecie w Cambridge wygrała prestiżowy konkurs TARGETjobs.

21-letnia Polka, która studiuje kierunek land economy, konkurowała z setkami studentek z całej Wielkiej Brytanii. Wybrana finałowa piętnastka została zaproszona na dwudniowe spotkanie w siedzibie Rolls-Royce, a nazwisko laureatki zostało ogłoszone w ubiegłym tygodniu w Londynie podczas gali TARGETjobs Undergraduate of the Year. Laureatka otrzymała w nagrodę w postaci 10-tygodniowego, płatnego wakacyjnego stażu w Rolls-Royce.
Mimo że najlepsza studentka w Wielkiej Brytanii jest dopiero na drugim roku, już teraz wie, że po zakończeniu studiów wróci do Polski. "Uważam, że każdy, wykształcony młody człowiek, który zdobył w trakcie studiów jakieś doświadczenie, choćby w strukturach studenckich, ma w naszym kraju ogromne szanse rozwoju. Trzeba jednak chcieć dać coś z siebie" - powiedzial w wywiadzie Aleksandra Pędraszewska.
piątek, 01 maja 2015 09:52
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DWP wydaje pilne ostrzeżenie dla osób pobierających benefity. Kobieta tr…
Miliony pracowników w Wielkiej Brytanii zapłacą wyższe podatki. Pięć spo…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Mogą st…
Wielka Brytania wprowadza nowy podatek od nieruchomości. Rodziny mogą za…
Nowe zakazy na ulicach centrum Birmingham. Rada miasta wprowadza PSPO
Miliony kierowców utkną w korkach w sierpniowy bank holiday. Oto drogi n…
Podwyżki council tax w Anglii. Rachunki mogą wzrosnąć nawet o 380 funtów…