Wiadomości
Alarm bombowy i ewakuacja dworca Moor Street w Birmingham
Jeden z najbardziej zatłoczonych dworców w Birmingham został dziś rano ewakuowany po tym, jak na peronie znaleziono podejrzaną paczkę.

Kwadrans po godzinie 9 służby porządkowe usunęły z dworca Moor Street tysiące pasażerów, a kursowanie pociągów zostało wstrzymane. Przy stojaku na rowery na peronie trzecim dostrzeżono podejrzaną paczkę.
Na miejsce wezwano policję i saperów, którzy ustalili, że pakunek nie jest bombą. Okazało się, że były to baterie. Tuż po 10:00 było już po wszystkim, a alarm został odwołany.
Sytuacja przyczyniła się do powstania ogromnych opóźnień, które trwały przez kilka godzin.
poniedziałek, 08 czerwca 2015 13:07
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Skomentuj używając konta Facebook
Lub zaloguj się aby użyć konta bham.pl
Czytaj poprzedni artykuł: Produkują 3 mln kanapek tygodniowo – połowa z zatrudnionych to Polacy | Czytaj następny artykuł: Brytyjski rasista, który znieważył Polaka trafił do więzienia na trzy lata |
Gorące Tematy
8 niezwykłych plaż w Wielkiej Brytanii, które warto odwiedzić latem 2025…
Tesco, Lidl, Iceland, Sainsbury’s i Asda pilnie proszą o zwrot produktów…
Najnowsze zmiany HMRC będą kosztować podatników w Wielkiej Brytanii 480 …
Jest ważna decyzja Banku Anglii. Co oznacza dla Twojej hipoteki, oszczęd…
Samolot Ryanair z UK do Grecji uderzył skrzydłem w ogrodzenie po lądowan…
Fala upałów: Dlaczego 30°C w Wielkiej Brytanii jest bardziej uciążliwe n…
Wielka Brytania zmaga się z falą upałów. Bursztynowe ostrzeżenie i progn…