Wiadomości
Możliwe kolejne zamachy w kurortach w Tunezji
W komunikacie brytyjskie MSZ stwierdziło również, że zamachów mogą dokonać "osoby nieznane miejscowym władzom, których czyny są inspirowane działaniami grup terrorystycznych przez propagowanie ich w mediach społecznościowych".
Wśród ofiar zamachowca z Tunezji, którego dżihadyści przedstawili w internecie jako Abu Yihyę al-Kairouniego, a którego tunezyjskie władze zidentyfikowały jako 23-letniego Saifedina Rezguiego jest 23 Brytyjczyków, ale bilans zabitych osób tej narodowości prawdopodobnie wzrośnie - podkreślają w niedzielę portale internetowe największych dzienników na Wyspach.
Źródło:tvn24.pl
Data utworzenia: niedziela, 28 czerwca 2015 18:16
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Jutro może dojść do ataku terrorystycznego w Wielkiej Brytanii | Czytaj następny artykuł: Rośnie liczba ofiar 3 ataków w Tunezji, Francji i Kuwejcie |
Gorące Tematy

Dodatkowy Bank Holiday w Wielkiej Brytanii. Rząd wybrał datę, ale stawia…

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. Kiedy kolejne zmiany?

Ryanair wydaje ważne ostrzeżenie dla podróżnych mających zarezerwowane l…

Polska rodzina znaleziona martwa w domu w UK. Nie żyją rodzice i 8-letni…

Wielka Brytania szykuje duże zmiany na rynku pracy. Rząd chce zmienić za…

Wielka Brytania przygotowuje się na najgorsze. Rząd apeluje do obywateli

Ryanair uruchomi nowe połączenie z Wielkiej Brytanii do Polski. Loty już…