Wiadomości
Met Office ostrzega przed upałami

Met Office wydało ostrzeżenie dla West Midlands dotyczące fali upałów, jakie nawiedzą region w ciągu najbliższych dni.
Met Office wydało ostrzeżenie dla West Midlands dotyczące fali upałów, jakie nawiedzą region w ciągu najbliższych dni.Ostrzeżenie drugiego stopnia będzie obowiązywało od dziś od godziny 12:00 do czwartku do godziny 6:00. Synoptycy przewidują, że słupki rtęci wskażą około 30 stopni Celsjusza, a najcieplejszym dniem będzie środa.
We wtorek i środę należy się spodziewać także bardzo ciepłych wieczorów. Fala upałów zacznie ustępować najprawdopodobniej w czwartek, wtedy to najbardziej gorące powietrze zacznie się przesuwać stopniowo na wschód.
Takie upały mogą być niebezpieczne, szczególnie dla osób starszych, dzieci oraz tych , którzy mają problemy zdrowotne. Należy zakładać czapki ochronne przed słońcem, używać kremu z filtrem oraz zawsze mieć przy sobie butelkę z wodą.
Data utworzenia: wtorek, 30 czerwca 2015 10:28
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Podróżuj bezpieczniej z „Odyseuszem” | Czytaj następny artykuł: Policja szuka złodzieja, który na rowerze zaatakował 68-letnią kobietę |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: dodatkowy bank holiday w czerwcu. Powód zaskoczy wielu …

Wielka Brytania wprowadza ogromną zmianę w emeryturach. Zobacz, co stani…

Tragedia w Londynie. Trzy osoby, w tym dziecko, zginęły po upadku z wież…

Pilne ostrzeżenie dla klientów Tesco, Waitrose i Morrisons. Nie jedz tyc…

Aldi w UK otwiera ogromne centrum za £500 mln. Powstanie 1000 miejsc pra…

Bank Anglii zmienia ton. Miliony kredytobiorców w Wielkiej Brytanii mogą…

Wielka Brytania szykuje ogromne zmiany dla właścicieli psów i kotów. Pod…