Wiadomości
Nastolatkę przejechały cztery samochody i autobus, kierowcy myśleli, że to martwe zwierzę
16-letnia dziewczyna została potrącona samochód, później wjechały w nią trzy następne i piętrowy autobus. Kierowcy pojazdów pomylili jej ciało ze zwłokami martwego zwierzęcia.

17 grudnia 2014 roku o godzinie 7:00 Jessica Dunning przechodziła przez słabo oświetloną drogę A158 w Skegness w hrabstwie Lincolnshire, by dotrzeć na przystanek autobusowy. W pewnym momencie została uderzona przez nadjeżdżającą Mazdę MX5.
Gdy leżała ranna, najechały na nią jeszcze trzy auta i autobus. Na miejscu w końcu zjawili się sanitariusze, ale nie zdołali uratować życia młodej dziewczyny. Nastolatka zmarła w wyniku poważnych obrażeń głowy.
W środę podczas przesłuchania kierowca Mazdy przyznał, że nie zauważył uczennicy, bo droga nie była w ogóle oświetlona.
piątek, 24 lipca 2015 10:34
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DWP rozpoczyna kontrole kont bankowych – co oznacza to dla mieszkańców W…
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych udających się do Wielkiej Brytanii
Pilne ostrzeżenie dla kierowców z Wielkiej Brytanii – już niedługo nowe …
Primark wprowadza ogromne zmiany we wszystkich sklepach w Wielkiej Bryta…
Wielka Brytania wprowadza nowe taryfy energetyczne – gospodarstwa domowe…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla milionów mieszkańców Wielkiej Brytanii
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii — duże korki przy p…