Wiadomości
Na lotnisku w Birmingham zatrzymano 30-latkę podejrzewaną o chęć dołączenia do terrorystów
Wczoraj rano na lotnisku w Birmingham zatrzymano 30-letnią kobietę podejrzewaną o chęć wyjazdu do Syrii w celu dołączenia do terrorystów. Podróżowała z trójką dzieci.

Mieszkanka Leicester została zatrzymana o 9:40 przez oficerów West Midlands Counter Terrorism Unit zgodnie z zapisami sekcji piątej „Terrorism Act”. Dom, w którym mieszkała i jeszcze jedna nieruchomość zostały przeszukane.
Policjanci mają teraz 36 godzin na przesłuchanie podejrzanej. Po upłynięciu tego czasu mogą ją wypuścić, oskarżyć, wnioskować o zwolnienie za kaucją lub o przedłużenie aresztu.
Władze współpracują też z odpowiednimi organami, które zajmą się bezpieczeństwem dzieci 30-latki.
czwartek, 30 lipca 2015 06:59
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Nowe przepisy od p…
Ryanair uruchamia nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Wśród nich połączenie …
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatek 150 GBP do rachu…
Zakupy spożywcze w Wielkiej Brytanii coraz droższe. Dane ONS pokazują sk…
Miliony emerytów w Wielkiej Brytanii otrzymają podwyżkę świadczeń o pona…
Ulgi podatkowe w Wielkiej Brytanii. Nawet 500 GBP zwrotu z HMRC dla wybr…
Aldi otworzy 21 nowych sklepów w Wielkiej Brytanii w ciągu 13 tygodni