Wiadomości
Samochód uderzył w dom w Nechells – policja apeluje o informacje
Około godziny 00:30 policja i pogotowie zostały wezwane do wypadku, który zdarzył się przy Duddeston Manor Road. Samochód uderzył w jeden ze znajdujących się tam domów.
19-letniego mężczyznę z poważnymi obrażeniami przetransportowano do szpitala, ale pomimo wysiłków lekarzy zmarł. Ciężko ranny został również 18-latek, a dwie kolejne osoby w wieku 15 i 18 lat zostały lekko ranne.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Niepełnosprawna kobieta z Northfield zatakowana przez agresywnego psa | Czytaj następny artykuł: W Birmingham otworzono pierwszą kawiarnię w budce telefonicznej |
TAGI: Samochód uderzył w dom w Nechells, Duddeston Manor Road, Nechells, wypadek, uderzył w dom, apel policji
Gorące Tematy

Tysiące klientów w Wielkiej Brytanii otrzymają zwrot pieniędzy. Nie trze…

Obywatele UE dostają zasiłki i darmowe zakwaterowanie w Wielkiej Brytani…

Wielka Brytania: 4-letni chłopiec uprowadzony z parku. Policja prowadzi …

Katastrofa kolejowa w Wielkiej Brytanii. Nie żyje maszynista, dziesiątki…

Kolejne polskie lotnisko zniosło limit płynów. Skorzystają także podróżn…

Dwa pociągi zderzyły się w Wielkiej Brytanii. Są ranni, trwa ogromna akc…

Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii muszą podjąć pilne działania, aby …