Wiadomości
Strażacy uratowali dwoje nastolatków i psa na jeziorze w Sutton Park
West Midlands Ambulance Service oraz strażacy zostali wezwani wczoraj, krótko po godzinie 13:15 do Sutton Park. 13-letni chłopiec wszedł do wody, by uratować psa. Za nim podążyła 18-letnia dziewczyna. Jak informuje rzecznik prasowy pogotowia obojgu udało się dotrzeć do znajdującej się na środku jeziora wysepce, skąd zabrali ich strażacy.
13-latek i 18-latka zostali przebadani i rozgrzani w karetce. Nie było potrzeby zabierania ich do szpitala
Rzecznik pogotowia ostrzega, by nie wchodzić do zbiorników wodnych takich, jak ten. Woda jest zimna i nie wiadomo jak bardzo są głębokie. W dodatku znajdują się w nich wodorosty i muł i nie ma pewności na co jeszcze można trafić.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Czy Polacy w UK zastrajkują i nie pójdą jeden dzień do pracy? | Czytaj następny artykuł: Awaria na Heathrow – tysiące pasażerów odleciało bez bagaży |
Gorące Tematy

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydała ważny komunikat dotyczący polskich p…

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. Zmiany obejmą miliony osób

Wielka Brytania i świat przygotowują się na potężne El Niño. ONZ wydała …

W jakim wieku dziecko może zostać samo w domu w Wielkiej Brytanii? NSPCC…

Zakuli w kajdanki umierającego 18-letniego Henry’ego Nowaka. Nowe nagran…

Brytyjski supermarket wycofuje brązowe jajka. Powodem nie jest smak ani …

Ryanair tnie kolejne trasy. Zmiany obejmują Wielką Brytanię