Wiadomości
Odrzucono ugodę w sprawie budowy meczetu w Dudley
Wczoraj wieczorem na spotkaniu szefów rady miasta Dudley, podjęto decyzję o odrzuceniu propozycji ugody w sprawie budowy meczetu w mieście.
Dudley Muslim Association zaproponowała pozasądową ugodę, w ramach, której chcieli wypłacić władzom miasta 325 tys. funtów po to, by porzuciły plany zablokowania budowy meczetu przy Hall Street. Jeśli urzędnicy zaakceptowaliby propozycję DMA, grupa miała zatrzymać grunt, a miasto miało wycofać się z planów skorzystania z umownej klauzuli wykupu ziemi.
Ponieważ ugoda nie została zawarta, teraz sprawa trafi do Sądu Najwyższego. Pierwsza rozprawa odbędzie się w październiku.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Bezrobocie młodych w Wielkiej Brytanii najwyższe od dekady. Rząd pod pre…

Wielka Brytania: rachunki za energię spadną nawet o 200 GBP od kwietnia

HMRC kontroluje tysiące rodzin. Rekordowa liczba dochodzeń w sprawie pod…

Rekordowa nadwyżka w Wielkiej Brytanii, a wielu mieszkańców wciąż odczuw…

HMRC wprowadza ogromne zmiany dla podatków Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania: Ognisko odry w Londynie nie wygasa. Liczba zakażeń rośn…

Wielka Brytania zmieni sposób liczenia ubóstwa dzieci. Liczby mogą spaść…