Wiadomości
Ciała nielegalnych imigrantów znaleziono w kontenerze z bojlerami, który przyjechał z Włoch
Wczoraj rano w Branston w hrabstwie Staffordshire znaleziono ciała dwóch imigrantów, którzy ukryli się w drewnianym kontenerze służącym do przewożenia bojlerów z Włoch, by nielegalnie przedostać się do Wielkiej Brytanii.
Zwłoki zostały odkryte przez pracowników magazynu firmy Ferroli Ltd, którzy wyczuli w hali okropny smród. Postanowili zbadać sprawę i dzięki temu natrafiono na rozkładające się, pokryte robakami ciała leżące pomiędzy bojlerami – informuje Staffordshire Police.
Ujawniono, że imigranci mieli nie więcej niż 30 lat i nie żyli już od jakiegoś czasu. Ich ciała zabrano do Royal Stoke University Hospital, gdzie przeprowadzona zostanie sekcja zwłok. Na razie nie są znane konkretne przyczyny śmierci mężczyzn – pisze Daily Mail.
Rzecznik prasowy policji powiedział, że kontener, w którym przybyli imigranci był częścią ładunku, który opuścił Włochy w poniedziałek 5 października. Do Wielkiej Brytanii wjechał w miniony czwartek na promie z Dunkierki do Dover.
czwartek, 19 listopada 2015 08:30
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ryanair uruchamia nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Wśród nich połączenie …
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Nowe przepisy od p…
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatek 150 GBP do rachu…
Cięcia benefitów w Wielkiej Brytanii. Ucierpi ponad milion dzieci z prac…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…
Zmiana czasu na zimowy w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w…