Wiadomości
Kolejne alarmy bombowe w szkołach w West Midlands

Zaledwie tydzień po ostatnim nieprawdziwym alarmie bombowym, sześć szkół w West Midlands otrzymało dziś telefony z informacjami o zagrożeniu.
Zaledwie tydzień po ostatnim nieprawdziwym alarmie bombowym, sześć szkół w West Midlands otrzymało dziś telefony z informacjami o zagrożeniu.Około godziny 9:00 sprawca zadzwonił do szkół informując, że w budynkach znajdują się bomby. Tym razem za cel obrano sobie Oldbury Academy, Bristnall Hall Academy w Oldbury, Holly Lodge High School w Smethwick, George Slater High School w West Bromwich, Earls High School w Halesowen oraz Four Dwellings Upper School w Quinton.
Pierwsze dwie szkoły leżące niecałą milę od siebie zostały ewakuowane. Policja poinformowała już, że nie istnieje żadne wiarygodne zagrożenie dla bezpieczeństwa uczniów i nauczycieli.
W ubiegłym tygodniu ofiarami fałszywych alarmów padły Oldbury Academy, Bristnall Hall Academy, Holly Lodge High School i Leasowes High School. Uczniów odesłano wtedy do domów, a funkcjonariusze przeszukali budynki, w których nie znaleziono materiałów wybuchowych.
Data utworzenia: wtorek, 26 stycznia 2016 10:57
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Polka z Birmingham w finale Top Model Worldwide! | Czytaj następny artykuł: Liderzy państw unijnych zastanawiają się nad wykluczeniem Grecji ze strefy Schengen |
Gorące Tematy

Wielka Brytania szykuje się na falę podwyżek. Tyle więcej zapłacisz za z…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania latarek i baterii …

1,3 mln osób w Wielkiej Brytanii musi zapłacić 300 GBP do HMRC. Ruszyła …

Ryanair wydaje pilne ostrzeżenie dla pasażerów. Latem możliwe odwołania …

Wielka Brytania: Sainsbury’s zabiera głos w sprawie braków paliwa. Kiero…

Wielka Brytania dopłaci do rachunków za energię, ale nie każdy dostanie …

Wielka Brytania: zaczęły się odwołania lotów. Linie reagują na rosnące k…