Wiadomości
Fałszywy alarm bombowy w Great Barr Comprehensive School
Dziś rano, około godziny 8:40 kolejna szkoła w Birmingham otrzymała telefoniczną informację o podłożeniu bomby.

Tym razem fałszywy alarm został wywołany w Great Barr Comprehensive School przy Aldridge Road. Do placówki, która specjalizuje się w naukach ścisłych, uczęszcza 2.1 tys. studentów.
Jak informuje rzeczniczka prasowa West Midands Police uczniom nakazano opuszczenie głównego budynku szkoły, ale nie zwolniono ich do domów. W międzyczasie funkcjonariusze przeszukali wszystkie pomieszczenia. Przed 10:00 młodzież wróciła na lekcje.
Policja uważa, ze dzisiejszy alarm bombowy nie jest powiązany z poprzednimi, które miały miejsce wczoraj i w ubiegłym tygodniu. Śledczy rozpoczęli już dochodzenie mające na celu ustalenie sprawcy.
środa, 27 stycznia 2016 12:28
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…
UE stawia ultimatum Wielkiej Brytanii. Bez zgody na młodych pracowników …
Wielka Brytania. Kolejne samoloty deportacyjne odleciały puste – rządowy…
„Królowa benefitów” z Wielkiej Brytanii chwali się na TikToku, że okłamu…
Dramatyczny wzrost cen żywności w Wielkiej Brytanii. Ile więcej zapłacim…
Koszty kredytów hipotecznych w Wielkiej Brytanii w 2025 roku. Co oznacza…
Ponad 200 milionów funtów odszkodowań dla kierowców w Wielkiej Brytanii …