Wiadomości
W Edgbaston znaleziono ciało mężczyzny ukryte w bagażniku samochodu

Policja wszczęła śledztwo w sprawie śmieci 33-letniego mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w bagażniku jego samochodu marki Renault Clio.
Policja wszczęła śledztwo w sprawie śmieci 33-letniego mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w bagażniku jego samochodu marki Renault Clio.Zaginięcie Tanveera Iqbala zgłoszono w poniedziałek około południa. Mężczyzna nie był widziany od niedzielnego wieczoru, czyli od momentu zamknięcia swojego sklepu Hi-Tech Music znajdującego się przy Shireland Road w Smethwick.
Po otrzymaniu zgłoszenia funkcjonariusze rozpoczęli działania, które jeszcze tego samego dnia doprowadziły ich do Portland Road gdzie, tuż przed godziną 14 odnaleziono ciało Iqbala. Śmierć mężczyzny traktowana jest, jako podejrzana.
Na czas prowadzenia czynności dochodzeniowych policyjną taśmą oddzielono obszar pomiędzy City Road a Ridgeway. Samochód zmarłego został przez techników zabrany na oględziny. Wczoraj odbyła się też sekcja zwłok.
Data utworzenia: środa, 03 lutego 2016 07:32
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Dwa gangi walczące o wpływy stoją za większością strzelanin w Birmingham | Czytaj następny artykuł: Najbardziej zaśmiecone miejsca w Birmingham |
Gorące Tematy

Osoby na Universal Credit mogą otrzymać nawet 3 400 GBP dodatkowej pomoc…

Wielka Brytania szykuje rewolucję w prawie jazdy. Nowe zasady dla młodyc…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla kierowców. Nowe prawo ma by…

DWP wypłaci w styczniu dodatkowe 50 GBP mieszkańcom wybranych regionów W…

Burza śnieżna Goretti uderzy w Wielką Brytanię. Wydano bursztynowe alert…

Pilne ostrzeżenie dla Polaków jadących do Wielkiej Brytanii. Są problemy…

Potężne opady śniegu nadciągają nad Wielką Brytanię. Nawet 30 cm śniegu …