Wiadomości
Polacy deportowani z Wielkiej Brytanii
Dwóch polskich braci skazanych za wielokrotne łamanie prawa na terenie North Yorkshire zostało wydalonych z Wielkiej Brytanii. Zgodnie z przepisami mają dziesięcioletni zakaz wjazdu do UK.

37-letni Jacek i 41-letni Marek Olszewscy zostali aresztowani w listopadzie podczas operacji, przy której współpracowały ze sobą służby imigracyjne i North Yorkshire Police. Bracia popełnili szereg różnych przestępstw i wykroczeń, głównie na obszarze Harrogate. Na swoim koncie mają włamania, kradzieże sklepowe oraz antyspołeczne zachowania – pisze ITV.

Trzeci brat z rodziny Olszewskich, Ludwik został deportowany w sierpniu ubiegłego roku.
środa, 03 lutego 2016 08:29
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Skomentuj używając konta Facebook
Lub zaloguj się aby użyć konta bham.pl
Czytaj poprzedni artykuł: Pracownicy z Birmingham wśród najszczęśliwszych w kraju | Czytaj następny artykuł: Dwa gangi walczące o wpływy stoją za większością strzelanin w Birmingham |
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza nowy zakaz — wejdzie w życie już 1 czerwca
Pilne ostrzeżenie dla pasażerów Ryanair, easyJet i Wizz Air
Wielka Brytania wprowadza ogromną zmianę w płatnościach w supermarketach…
Setki tysięcy mieszkańców Wielkiej Brytanii mogą stracić benefity
Jak nisko spadnie oprocentowanie kredytów hipotecznych w Wielkiej Brytan…
Brytyjski supermarket rewolucjonizuje zakupy – koniec z kolejkami do kas
Bank Anglii ostrzega Wielką Brytanię. Kraj musi „zrobić wszystko”