Wiadomości
Pacjenci oddziału A&E szpitala w Londynie usłyszeli, że o ile nie umierają, mają iść do domów
W piątkową noc oddział A & E szpitala North Middlesex znajdującego się w Edmonton w północnym Londynie przeżywał oblężenie. Pacjentów było tak wielu, że personel ogłosił, by wszystkie osoby z poczekalni, których życie nie jest zagrożone, udały się do domów i wróciły rano.

Informacja została podana około godziny 23:00. Wiele osób po jej usłyszeniu zastosowało się do polecenia. Rzecznik prasowy szpitala podaje, że zdecydowano się na wydanie takiego komunikatu, bo w ciągu jednej zmiany na oddziale ratunkowym pojawiło się 450 pacjentów. Wśród nich znajdowały się także osoby przywiezione na sygnale przez karetki. Niektórzy na badania czekali po siedem godzin – pisze The Telegraph.
Jeden ze świadków opowiada, że w poczekalni widział ponad sto osób. Wielu pacjentów leżało na łóżkach pod ścianą, bo wszystkie boksy oddzielane parawanami były zajęte.
poniedziałek, 22 lutego 2016 08:22
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne ostrzeżenie dla właścicieli domów w Wielkiej Brytanii. Raty hipote…
Wielka Brytania w kryzysie finansowym. Funt notuje największy spadek od …
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla podatników. Największa ref…
Ryanair ogłasza likwidację lotów z trzech lotnisk i zamknięcie jednej ba…
Największe firmy w Wielkiej Brytanii tną miejsca pracy w najszybszym tem…
Lidl podnosi wynagrodzenia pracowników w Wielkiej Brytanii. Stawki godzi…
Wielka Brytania zaostrza kontrole. Ponad 400 tys. osób zagrożonych karą …