Wiadomości
Była reprezentantka Anglii próbowała zabić działacza UK Athletics
We wtorek rano 41-letnia Lauren Jeska zaatakowała Ralpha Knibbsa w biurach UK Athletics znajdujących się na Alexander Stadium w Perry Barr. Kobieta zraniła działacza nożem.

We wtorek rano 41-letnia Lauren Jeska zaatakowała Ralpha Knibbsa w biurach UK Athletics znajdujących się na Alexander Stadium w Perry Barr. Kobieta zraniła działacza nożem.
Zamieszkała w Powys w Walii Jeska została postawiona przed sądem. Była reprezentantka usłyszała zarzuty związane z atakiem na Knibbsa, a także dwa kolejne dotyczące zranienia z intencją doprowadzenia do ciężkich obrażeń ciała u dwóch innych mężczyzn.
Mężczyzna dźgnięty nożem w Perry Barr
Zarzucono jej również posiadanie w miejscu publicznym ostrych przedmiotów, którymi były dwa noże kuchenne o długości 12 i 13 centymetrów oraz nóż do chleba.
piątek, 25 marca 2016 07:46
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
36°C w sierpniu? Fala upałów uderzy w Anglię – prognozy wskazują dokładn…
Brytyjski supermarket zamyka 17 sklepów i zwalnia 3 600 pracowników. Peł…
Bursztynowe alerty w Wielkiej Brytanii. Sztorm Floris uderzy z niezwykłą…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii mających…
Wielka Brytania wprowadza podatek spadkowy od prywatnych emerytur: rodzi…
Najtańszy supermarket w Wielkiej Brytanii. Aldi traci pozycję lidera po …
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii mogą odzyskać nawet 950 GBP za sam…