Wiadomości
Polak chciał okraść sklep, ale sprzedawca zaatakował go puszkami z napojem gazowanym
24-letni Polak, który napadł na jeden ze sklepów w Swansea uzbrojony w wiatrówkę uciekł z pustymi rękoma, bo dzielny sprzedawca broniąc się zaatakował go puszkami z napojem energetycznym.

Do zdarzenia doszło w lutym w Vicarage Road Stores w Morriston. Uzależniony od narkotyków Dawid Janiszewski wszedł do sklepu i żądając pieniędzy wystrzelił w twarz z wiatrówki stojącemu za ladą 19-letniemu Jordanowi Athernoughtowi. Mężczyzna postanowił się bronić i puszką z napojem uderzył rabusia w nos.
Wtedy spanikowany Polak uciekł ze sklepu a Jordan Athernought na pomoc wezwał policję. Funkcjonariusze szybko odnaleźli osobę pasującą do wskazanego opisu. Sprawcę napadu odnaleziono w szafie jednego z pobliskich domów, w którym mieszkali narkomani. W czwartek Janiszewski został skazany za napad z bronią w ręku na cztery lata więzienia - informuje Wales online.
poniedziałek, 11 kwietnia 2016 15:17
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą zapłacić nieoczekiwany podatek – wysta…
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii mogą otrzymać nawet 2212 GBP. HMRC…
Ceny w Tesco, Sainsbury’s i Asda w Wielkiej Brytanii wzrosną nawet o 34 …
Wideo: Birmingham żegna Ozzy’ego Osbourne’a – tysiące fanów na Broad Str…
Lotnisko w Wielkiej Brytanii może przejść historyczną przemianę – wszyst…
Ryanair nalicza opłatę 55 GBP i to nie za bagaż podręczny, ale za coś, c…
Ozzy Osbourne wraca do Birmingham – miasto pożegna swojego syna