Wiadomości
Jadący pociągiem diler wpadł w ręce policji, bo inny pasażer wyczuł od niego marihuanę
Narkotykowy diler został nakryty w pociągu po tym, jak inny pasażer wyczuł, że mężczyzna przewozi marihuanę.

4 marca 33-letni Daniel Sheldon ze Stafford podróżował pociągiem z dworca New Street w Birmingham. Zachowywał się podejrzanie. Jeden z pasażerów napisał sms-a do British Transport Police z informacją o nerwowym pasażerze, z którego torby wydobywa się zapach marihuany. W osobnych wiadomościach podróżny poinformował o wyglądzie Sheldona, o tym, w którym pociągu się znajduje i gdzie wysiada.
Gdy podejrzany opuścił pociąg na stacji w Wolverhampton zatrzymała go czekająca na niego policja. 33-latek został aresztowany, jak tylko wkroczył na kładkę. Podczas przeszukiwania znaleziono w jego torbie 1 kg narkotyków schowanych w dużym pojemniku po farbie wartych 5 tys. funtów oraz około 1 tys. funtów w gotówce.
Mężczyzna został oskarżony o posiadanie marihuany z zamiarem jej sprzedaży i przyznał się do winy. Wolverhampton Crown Court skazał go na 16 miesięcy więzienia.
środa, 13 kwietnia 2016 06:39
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ryanair uruchamia nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Wśród nich połączenie …
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Nowe przepisy od p…
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatek 150 GBP do rachu…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…
Przestoje w Jaguar Land Rover. Pracownicy zmuszeni do składania wniosków…
Cięcia benefitów w Wielkiej Brytanii. Ucierpi ponad milion dzieci z prac…