Wiadomości
350 uchodźców z Afryki uratowanych przez włoską straż przybrzeżną

Morze Śródziemne. Włoska straż przybrzeżna w trzech różnych operacjach przeprowadzonych na Morzu Śródziemnym uratowała 350 afrykańskich uchodźców, próbujących dostać się do Europy.
Morze Śródziemne. Włoska straż przybrzeżna w trzech różnych operacjach przeprowadzonych na Morzu Śródziemnym uratowała 350 afrykańskich uchodźców, próbujących dostać się do Europy.Na jednym z dryfujących pontonów znajdowało się niemowlę. Uchodźcy zostali zabrani na włoski ląd.
Źródło: x-news
Data utworzenia: wtorek, 13 września 2016 07:21
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Komisja Wenecka po spotkaniach w Warszawie: Żaden problem nie został rozwiązany | Czytaj następny artykuł: Najcieplejszy dzień września od 50 lat |
Gorące Tematy

Anglia wprowadza nowe prawo dla właścicieli psów. Od 18 marca 2026 surow…

Siedem dużych banków w Wielkiej Brytanii rozdaje nawet 750 GBP za zmianę…

Wielka Brytania rozprawia się z benefitami. DWP rozszerza kontrole kont …

Wielka Brytania wprowadza reformę Universal Credit. Od kwietnia nowe zas…

15-latek skazany na 13 lat za zabójstwo 12-letniego Leo Rossa w Birmingh…

Wielka Brytania: Bankowy gigant zamknie kolejne 95 oddziałów. Nowa fala …

Siedem samorządów w Anglii podniesie council tax nawet o 9%. Rząd zgadza…