Wiadomości
Gang nastolatków zamordował Czecha we wschodnim Londynie

W środę w nocy w londyńskim Poplar, gang nastolatków brutalnie skatował 31-letniego Czecha, Zdenka Makara.
W środę w nocy w londyńskim Poplar, gang nastolatków brutalnie skatował 31-letniego Czecha, Zdenka Makara.Do napaści doszło w okolicach stacji DLR All Saints, chwilę po tym, jak mężczyzna wdał się w kłótnię z trzema nastolatkami w Perfect Fried Chicken. Według relacji pracownika baru, chodziło o głupią wymianę zdań. Po całym zajściu napastnicy mieli zadzwonić po swoich kolegów i śledzić Makara.
W związku z zabójstwem policja zatrzymała trzech mężczyzn wieku 16, 19 i 29 lat. Motywy napaści pozostają nieznane.
Zdenek Makar mieszkał w Londynie od dawna i pracował w firmie Harbour & Jones, jako asystent dyrektora generalnego.
Data utworzenia: sobota, 24 września 2016 14:37
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Dwie osoby ranne w eksplozji w Budapeszcie. To był zamach | Czytaj następny artykuł: Polscy i angielscy policjanci podsumowali wspólną pracę w Harlow |
Gorące Tematy

Anglia wprowadza nowe prawo dla właścicieli psów. Od 18 marca 2026 surow…

Siedem dużych banków w Wielkiej Brytanii rozdaje nawet 750 GBP za zmianę…

15-latek skazany na 13 lat za zabójstwo 12-letniego Leo Rossa w Birmingh…

Wielka Brytania wprowadza reformę Universal Credit. Od kwietnia nowe zas…

Wielka Brytania rozprawia się z benefitami. DWP rozszerza kontrole kont …

Wielka Brytania: Bankowy gigant zamknie kolejne 95 oddziałów. Nowa fala …

Siedem samorządów w Anglii podniesie council tax nawet o 9%. Rząd zgadza…