Wiadomości
18-latek ugodzony nożem przy wejściu do Bournville College

Policja rozpoczęła śledztwo po tym, jak przed jedną ze szkół w Birmingham nastolatek został ugodzony nożem.
Policja rozpoczęła śledztwo po tym, jak przed jedną ze szkół w Birmingham nastolatek został ugodzony nożem.Zdarzenie miało miejsce wczoraj przed wejściem do znajdującego się na Longbridge Lane Bournville College. Funkcjonariuszy wezwano około godziny 14:50.
18-letni poszkodowany został zabrany do szpitala. Odniesione przez niego obrażenia nie zagrażają jego życiu. Policja na kilka godzin odgrodziła miejsce, gdzie zaatakowano ofiarę. W tym czasie prowadziła tam czynności śledcze.
Funkcjonariusze uczestniczący w dochodzeniu apelują o informacje do każdego, kto ma jakąkolwiek wiedzę na temat tego, co się stało lub był świadkiem napaści.
Data utworzenia: czwartek, 06 października 2016 06:30
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: "Ciemnogród i średniowiecze"- debata w europarlamencie nt. sytuacji kobiet w Polsce | Czytaj następny artykuł: Szefowa UKIP złożyła dymisję po 18 dniach |
Gorące Tematy

Ile trzeba zarabiać w Wielkiej Brytanii, aby uznać pensję za wysoką? Eks…

Do 300 GBP na zakupy w supermarketach w Wielkiej Brytanii. Ruszył nabór …

Samolot Ryanair odleciał do Wielkiej Brytanii bez 89 pasażerów. Utknęli …

Do 2 825 GBP wsparcia na rachunki za energię w Wielkiej Brytanii w 2026 …

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w popularnym zasiłku. DWP potwi…

Jedna z najsłynniejszych atrakcji niedaleko Birmingham będzie dostępna z…

Popularna linia lotnicza uruchamia 5 nowych tras z Wielkiej Brytanii