Wiadomości
Uwaga! Butelki napoju Rubicon Sparkling Mango mogą wybuchać – producent prosi o zwrot
Klienci, którzy kupili napój Rubicon Sparkling Mango proszeni są o jego zwrot. Pojawiły się, bowiem obawy, że butelki mogą wybuchać.

Producent napoju firma A. G. Barr opublikowała oświadczenie, w którym czytamy, że przedsiębiorstwo postanowiło wycofać ze sprzedaży cztery partie dwulitrowego napoju Rubicon Sparkling Mango, ponieważ pojawiły się w nich oznaki fermentacji, a zwiększone ciśnienie spowodowane tym zjawiskiem może doprowadzić do wybuchu butelki. Produkt może być nieprzyjemny w smaku i mieć nieładny zapach, ale nie stwarza zagrożenia dla zdrowia.
Problem dotyczy około 84 tys. sztuk z partii napojów wyprodukowanych w maju i czerwcu 2016 roku z datą ważności do lutego i marca przyszłego roku. Producent informuje, że butelki mogą być również zidentyfikowane dzięki czterocyfrowym kodom umieszczonym na ich szyjce. W tym przypadku to kody 6149, 6150, 6176 i 6177. Nie ma informacji o tym, by jakiekolwiek inne partie lub smaki napoju Rubicon stwarzały podobne problemy.
czwartek, 06 października 2016 07:30
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą zapłacić nieoczekiwany podatek – wysta…
Ceny w Tesco, Sainsbury’s i Asda w Wielkiej Brytanii wzrosną nawet o 34 …
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii mogą otrzymać nawet 2212 GBP. HMRC…
Lotnisko w Wielkiej Brytanii może przejść historyczną przemianę – wszyst…
Ozzy Osbourne wraca do Birmingham – miasto pożegna swojego syna
Wideo: Birmingham żegna Ozzy’ego Osbourne’a – tysiące fanów na Broad Str…