Wiadomości
Inwazja biedronek w Wielkiej Brytanii

W Wielkiej Brytanii pojawiły się chmary biedronek, które są skażone chorobą przenoszoną drogą płciową. Owady przybyły na Wyspy z Azji i Ameryki Północnej.
W Wielkiej Brytanii pojawiły się chmary biedronek, które są skażone chorobą przenoszoną drogą płciową. Owady przybyły na Wyspy z Azji i Ameryki Północnej.Chodzi o biedronkę arlekin. Dziesiątki mieszkańców UK zgłosiło już, że zauważyło te owady w swoich salonach, kuchniach i sypialniach. Daniel McGlone z Southampton zaobserwował je na oknie swojego mieszkania, podczas gdy Duane Richardson z Peterborough znalazła kilka sztuk we własnym samochodzie - pisze Metro.
Eksperci tłumaczą, że te posiadające czarne skrzydła owady szukają w naszych domach miejsca na przetrwanie zimy. Owady są groźne, bo mogą przenosić czerwcogrzybowce – Laboulbeniales.
Data utworzenia: poniedziałek, 31 października 2016 05:59
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

HMRC wydaje ważny komunikat dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Tysiące m…

Dramatyczne sceny na pokładzie samolotu z UK. Pilot obezwładnił pasażera

Który supermarket ma najlepsze pieczywo w Wielkiej Brytanii? Wynik testu…

Nawet 620 GBP mniej za energię. W Wielkiej Brytanii pojawił się nowy pla…

Ryanair wydaje oświadczenie w sprawie opłaty 8 GBP. Trwa dochodzenie

Pełna lista dni bank holidays w Wielkiej Brytanii w 2026 i 2027 roku. Te…

Robisz zakupy online? Możesz odzyskać setki funtów rocznie