Wiadomości
Bójka w Birmingham: mężczyźni uzbrojeni w maczety i kije baseballowe
West Midlands Police bada sprawę ulicznej bójki, do której miało dość w jednej z dzielnic Birmingham.

W sieci pojawiło się przerażające nagranie ze starcia, które rzekomo miało miejsce w Aston. Do bójki doszło po zderzeniu dwóch samochodów – Volkswagena Golfa oraz Range Rovera. Chwilę po stłucze z obu pojazdów wysiadło po kilku mężczyzn, którzy dzierżąc w dłoni wszelkiego rodzaju broń zaczęli się wzajemnie atakować - pisze Birmingham Mail.
Sprawcy mieli na sobie kominiarki, dresy oraz kaptury. Dodatkowo, do bijących się ludzi dołączyło kilka innych osób, które wyszły z kolejnego samochodu. Mężczyźni mieli ze sobą kije baseballowe, metalowe pręty, maczety oraz młotki.
Starcie trwało około 30 sekund. Potem wszyscy awanturnicy wsiedli do samochodów i odjechali.
piątek, 04 listopada 2016 14:42
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania zaostrza kontrole. Ponad 400 tys. osób zagrożonych karą …
Pilne ostrzeżenie dla właścicieli domów w Wielkiej Brytanii. Raty hipote…
Ryanair ogłasza likwidację lotów z trzech lotnisk i zamknięcie jednej ba…
Pierwsze w Polsce lotnisko znosi limit 100 ml dla płynów w bagażu podręc…
Wielka Brytania. Zmieniają się zasady podróży do Europy. Co czeka turyst…
Wielka Brytania w kryzysie finansowym. Funt notuje największy spadek od …
Wielka Brytania wprowadza nowy zakaz dla wszystkich sklepów i supermarke…