Wiadomości
Ruszył marsz z Berlina do Aleppo. Organizatorką jest Polka
Z białymi flagami i pokojowymi hasłami wyruszył marsz z Berlina do Aleppo. Wśród uczestników jest wielu Polaków, ale są też obywatele innych krajów.
Z białymi flagami i pokojowymi hasłami wyruszył marsz z Berlina do Aleppo. Wśród uczestników jest wielu Polaków, ale są też obywatele innych krajów. Po drodze do maszerujących dołączać mają kolejni ochotnicy. Pochód ma zwrócić uwagę na problem ludności, która w ogarniętej wojną Syrii cały czas czeka na pomoc humanitarną. Inicjatorką akcji jest pani Anna - Polka, która swoimi przemyśleniami podzieliła się w sieci. Reakcja internautów była natychmiastowa.
Źódło:x-news.pl
poniedziałek, 26 grudnia 2016 21:05
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Mieszkasz w Wielkiej Brytanii? Polska oferuje nawet 2 377 600 zł dla pow…
Wielka Brytania: miliony gospodarstw domowych otrzymają 150 GBP na rachu…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w paszportach. Wejdą w życie od…
Wielka Brytania szykuje podwyżkę podatków: ile stracą pracownicy po jesi…
DWP ogłasza listopadowe terminy wypłat świadczeń i dodatków w Wielkiej …
Ryanair wprowadza ogromne zmiany dla podróżnych. Nowe zasady już od list…
Wielka Brytania: HMRC wstrzymało benefity dla 23,5 tys. rodzin przez błę…






