Wiadomości
Zepchnął niepełnosprawną na wózku na tory

Młody mężczyzna poznał 72-latkę na dworcu w Częstochowie. Miał jej pomóc podczas podróży do Leszna. Gdy dotarli na miejsce zepchnął kobietę na wózku inwalidzkim na tory, potem uderzał ją kamieniem w głowę.
Młody mężczyzna poznał 72-latkę na dworcu w Częstochowie. Miał jej pomóc podczas podróży do Leszna. Gdy dotarli na miejsce zepchnął kobietę na wózku inwalidzkim na tory, potem uderzał ją kamieniem w głowę.Kobieta z urazami głowy i złamaniami żeber trafiła do szpitala. 33-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej został zatrzymany. Grozi mu dożywocie. Najbliższy czas spędzi na oddziale psychiatrycznym, biegli chcą sprawdzić, czy podczas ataku nie był niepoczytalny.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Ryanair uruchamia dwa nowe połączenia z Wielkiej Brytanii

DWP wypłaca dodatek do 778 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów

HMRC przejmuje pieniądze z kont bankowych. Samo ostrzeżenie przyniosło 1…

UK: Nadchodzi kolejna fala upałów. Termometry pokażą 32°C

Chaos na lotnisku. 150 pasażerów Ryanaira nie zdążyło na samolot do Wiel…

Po zabójstwie Henry’ego Nowaka wybuchł spór między UK a USA. Padły ostre…

Najlepsze fish and chips w Wielkiej Brytanii. Zwycięzca może zaskoczyć