Wiadomości
Policja poszukuje mężczyzny, który zamordował pasażera autobusu w Handsworth

Policja z Birmingham wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa, do którego doszło wczoraj w nocy w autobusie w Handsworth.
Policja z Birmingham wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa, do którego doszło wczoraj w nocy w autobusie w Handsworth.Ofiarą jest trzydziestokilkuletni mężczyzna. Został napadnięty około godziny 22:43 na Rookery Road. Napastnik zaatakował go nożem - donosi Birmingham Mail.
Na miejsce natychmiast wysłano służby ratunkowe. Rannego znaleziono na górnym pokładzie piętrowego autobusu. Sanitariusze próbowali uratować mu życie i przeprowadzili resuscytację, jednak mężczyzna niedługo potem zmarł. Bezpośrednią przyczyną były odniesione podczas ataku obrażenia. Ofiara nie została jeszcze formalnie zidentyfikowana.
Policja podaje rysopis napastnika – to czarnoskóry mężczyzna w wieku około 30 lat. Wczoraj miał na sobie puchową kurtkę oraz czapkę baseballową. Uważa się, że wysiadł z autobusu na Rookery Road.
Policja prosi wszystkich, którzy podróżowali wczoraj autobusem nr 11A, w kierunku centrum miasta, o kontakt pod numer 101 lub z Crimestoppers pod numerem 0800 555 111.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Rząd nie może rozpocząć Brexitu bez zgody parlamentu | Czytaj następny artykuł: Polscy bracia skazani na więzienie za wykorzystywanie i okradanie swoich rodaków |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla Polaków z Settled Status. Z…

Paraliż podróży w Wielkiej Brytanii. Wszystkie pociągi Eurostar odwołane…

Wielka Brytania przygotowuje się na opady śniegu i silne mrozy na począt…

Bank Anglii ostrzega właścicieli domów. Co wydarzy się z ratami kredytów…

DWP wstrzymuje wypłaty benefitów dla setek tysięcy osób. Skala zmian jes…

Awaria w tunelu paraliżuje podróże w Wielkiej Brytanii. Podróżni uwięzie…